• info@tekfirma.com
  • 0 850 340 0 477

HABER DETAYI

25 Haziran 2018 15:00

Web Siteleri Gercekten Faydalı mı?

Web Siteleri Gercekten Faydalı mı?

Dünyaya Açılan Kapı Sizin İçin Web Sitesi Gereklimi?
Ne Kadar Bütce Ayırmanız Gerekir?

Profesyonel bir web sitesine sahip olmak istemiyorsunuz fakat web sitenizden gelebilecek müşteriler sitenizin maliyetinin çok üstünden olabileceğini bilmekte fayda var.

Günümüzde internetin cep telefonlarına girdiği bir dönemde aşağıda ki makalede belki sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz..

Bir dükkan sahibi olduğunuzu varsayalım, sabah gidersiniz ve dükkanınızı akşamları kapatırsınız. Bundan sonra evdeydin. Satış yok, müşterilerinizle etkileşim yok. Bir web sitesine sahipseniz, web siteniz sizin için asla uyumayan bir çalışan olarak hareket edecektir. Kullanıcılar her zaman ziyaret edebilir, ürünler satın alabilir
geliştirmenize yardımcı olacak yorumlar yazabilir veya iletişim bilgileriniz üzerinden temas kurabilirler.
Sadece bu değil,yaşadığınız şehrin dışındaki insanlar firmanızı ziyaret etmeden işyeriniz hakkında bilgi sahibi olabilirler. Sadece web sitenizi ziyaret ederek yorumları inceleyecekler ve isterlerse sizinle iletişim kuracaklarını veya çevrimiçi ürün satın alabileceklerini göreceklerdir. Bu satışlarınızı artıracaktır

Sebep # 1 – Online Reklam ve Pazarlama
İnternet daha önce var olmayan yepyeni bir pazarlama dünyası açtı. Web siteniz, düşük maliyetli pazarlama tekniklerinin tamamını kullanarak yeni işler çekebilir .
Firmalar kendilerini ve ürünlerini tanıtmak için;broşürler,gazeteler veya pazarlama elemanı vs.gibi seçenekler için milyonlarca dolar harcadılar. Bir web sitesine sahip olmakla 7/24 yılda 365 gün açık dünyanın her tarafından ulaşılabilir bir mağazanız olur. . Potansiyel müşterileriniz sizi ve ürünlerinizi siteniz üzerinden bulabilirler.
İnterneti her gün 2,4 milyardan fazla kişi kullanıyor ve bunların yaklaşık% 90’ı bir şey satın aldı ya da son 12 ayda bir şirketle iletişim kurdu. Yani bir web sitesi sahibi olmadan, pastanın büyük bir parçasını kaçırıyor olacaksınız.

Sebep # 2 – Maliyet
Dünyanın en büyük avm sinde çok düşük bir para ile mağaza açtığınızı düşünün,işde web sayfasının size yaptğı şey aynı budur.
Güncel gazete,el ilanı etkisini cok çabuk kaybetmektedir.Yeni ürünlerinizi tanıttığınız katalog basımı da aynı şekildedir.Web sayfasında ise basım masrafları olmadan yeni katalog çalışması yapmadan sadece cok kısa zaman ile yeni ürünlerinizi siteye ekleyip cıkartabilirsiniz.

Sebep # 3– Müşterilerle iletişim
Web sitenizde bir blog açabilir müşteri yorumları alabilir, ürünlerinizi, promosyonlarınızı, etkinliklerinizi, fotoğraflar videolarınızı hiç bir üçret ödemeden devamlı yenileyebilir ve müşterilerinize sunarsınız.

www.issbilisim.com

Wep Sitesi Maliyeti Ve Kime Yaptırmalıyım

Günümüzde bir kaç yöntem ile web sitesi kurmak mümkün. Bunların başında hazır scritpler, ardından ise sıfırdan web sitesi kurma geliyor. Hazır scriptler ile kısa sürede resimler, içerikler yerleştirilip, müşterinin talebi doğrultusunda düzenlemeler yapmak mümkün. Fakat sıfırdan panelli yazılımlar yaklaşık 1 aydan tutun, zorluğuna göre 1 yıl civarı sürebilir.
Ucuz web sitesi yapan kişiler genelde ya firma değildir yada eş dost akraba gibi kanallar ile yönlendirilmiş freelance web sitesi kurma işini yapan kişilerdir yada firmadır ama aldığınız hizmet kalitesinden amatör olup olmadıklarını anlarsınız. Aynı zamanda ucuz web sitesi yapan kişiler hep benzer özelliklerde basit siteler yaparlar. Uğraştıkları süre 1-2 günü geçmez.
Yarın öbür gün web sitesinde bir değişiklik istenmesi durumunda haftalarca cevap verilmez. Hatta sabit bir mekanları olmadığı için, bir yere giderlerde ulaşamazsanız, domainin ve hostingin yıllık yenileme süresi gelir, domain ve hosting hesabı web sitesi kurma işini yapan kişide olduğu için yenileme yapılmaz ve site çöpe gider.

Öncelikle web sitesi yapma işini verdiğiniz kişinin yeri yurdu belli olmalı. Yani bir ofisi olup, bir şirket olmalı ki arandığında bulunabilsin ve hizmet alın.
Diğer yandan web sitesi yapma işini verdiğiniz firma profesyonel web sitesi yapmalı. Sektöre hakim ve müşterinin beklentilerini karşılar nitelikte olmalı. Web sitesi kurmak basittir fakat profesyonel web tasarım işi yapmak vizyon-bakış ister,veya site bittikten sonraki süreçte hizmet vermek kolay değildir.

Dünya ya acılan kapınız web siteniz en uygun fiyat avantajları ile…

Profosyonel Web Tasarım-İngilizce Türkçe Site-Mobil Cihazlara Uyumlu-Digital Görsellik-Google ve diğer Arama Motorlarına Uyumlu-Dilerseniz Site Bittikten Sonra Reklam Çalışması-
Notebook Servis -Bilgisayar Servis 3ü Bir arada
Uygun Fiyat Avantajı ile Lütfen İss Bilişimden Teklif alın.

Firma Bilgileri

İss Bilişim ve Makina Teknolojileri
0 (850) 340 0477 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
UA-119771908-1